Spor Okulları

Galatasaray SK – Taçspor, 80 yılı aşkın tecrübesiyle gelecek nesillerin gelişimine katkı sağlamak üzere 4 – 14 yaş grubu çocuklarımıza yıl boyu devam eden spor akademisi konseptini sunuyor.

Taçspor Spor Akademisi bünyesinde 450 genç kardeşimiz akademik gelişimlerinin yanı sıra spor ağırlıklı sosyal ve kültürel aktivitelerle kendilerini keşfetme ve dünya görüşlerini geliştirme olanağı yakalamaktalar. Sportif alanda yüzme, tenis, voleybol, basketbol ve futbol branşları ile Spor Akademisine katılan kardeşlerimiz tamamlayıcı olarak resim, seramik, karate ve masa tenisi aktivitelerini 30 kişilik tecrübeli eğitmen gözetiminde gerçekleştirmektedir.

Spor akademimiz yaz ve kış dönemi olmak üzere iki ayrı programda faaliyet göstermekte; Yaz Spor Akademisi Haziran-Eylül ayları arasında tam ve yarım gün seçenekleri ile üç haftalık üç dönem halinde hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Kış Spor Akademimiz ise Eylül – Haziran ayları arasında hafta sonları branş bazında uygulanan farklı programlarla devam etmektedir.
Telefon
+90 (216) 576 90 50
Adres
Küçükbakkalköy Mah. Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cd. No:29, 34750 Ataşehir/İstanbul
E-Posta
duyuru@tacspor.org.tr